מה נשים רוצות


שחושבים ברצינות על השאלה מה נשים רוצות, ניתן לקבל המון תשובות מגוונות כגון: אהבה, בריאות, כסף וכדומה. ראשית, אנחנו הגברים לא יכולים בלי נשים והן לא יכולות בלעדינו, אבל תמיד נשאל את השאלה מה נשים רוצות? אלו דברים הם אוהבות, מה יעשה אותן הכי מאושרות. שאלה כזאת יכולה להתחלק לשני חלקים בחיים, חלק ראשון בזוגיות חלק שני בחיי יומיום. שנית, זוגיות עם נשים אף פעם לא נבין מה נשים רוצות ומה אנחנו הגברים לא עושים נכון. אני שומע המון על זוגיות של חברים שלא תמיד יש הבנה במערכת יחסים. כל הזמן הייתי שומע אותו אומר לי מה נשים רוצות? אחד מחברי מספר לי, עד כמה הוא נותן הכול בזוגיות, מפרגן, תומך, אך עדיין יש חילוקי דעות וחוסר הבנה. כלומר לא תמיד יש הגיון במחשבות שעוברות עליכן הנשים אם אנחנו הגברים מגיעים למצב ששואלים את עצמנו מה נשים רוצות.

 נכון, בחיי יומיום נשים אוהבות לעשות קניות כל יום, אוהבות לבלות בפאבים ובתי קפה עם חברות, להתפאר וכדומה. עוד דבר, נשים אוהבות תמיד להיות צודקות ואחר כך מתפלאות מדוע עובר לנו השאלה מה נשים רוצות. דבר נוסף, שאפשר לנתח את השאלה מה נשים רוצות? זה דווקא נשים שמחפשות אהבה, חום איחוד ומשפחה. כלומר מחפשות מישהו או מישהי שיידעו לתת להם גם אהבה וגם תשוקה.

אי אפשר להתחמק עד כמה משיכה ותשוקה בקשר הוא אחד הדברים שנשים רוצות. נשים רוצות מלבד כל הבילויים והכסף רוצות המון אהבה כי כל אחת בסופו של דבר תמצא את החצי השני שלה. אבל אני לא תמיד יצליח להעמיק את התשובה מה עוד אתן רוצות, אני יכול רק לשער שלרוב תמיכה, אהדה, פרגון, עזרה, אהבה, הצלחה בעתיד סמכות ואולי עוד כמה דברים חשובים שאני לא באמת יודע כמוכן. בסיכומו של דבר אנחנו הגברים לא תמיד נוכל להבין מה אתן הנשים רוצות אבל תמיד נרצה להיות איתכן כי אפשר בלעדיכן. אתן הכוח והחיוך שלנו בחיים.