במות לזמרים


לכל אחד יש חלומות שיירצה להגשים חלק מדמיינים שהם שחקנים בהצגה וחלק מדמיינים עומדים על במות כל הופעה. אין ספק לפעמיים חלומות מתגשמים ובשביל רצון להשיג ולהגיע הכי גבוהה שאפשר יש לומר את המשפט הבא " אני שר טוב ואני אצליח להגיע רחוק", להופיע בכמה במות קטנות או גדולות. הדרך אל האושר להיות זמר ארוכה מאוד, על כן יש לי תעוזה גדולה מאוד לפתח את הקול עד מאוד, מפני שאני לא מפסיק לזמר בכל מקום ומטרתי לשפר ולהעצים את החלום לחוויה אחת גדולה.

כשאני שר זה עושה אותי מאושר ושמח ומוציא ממני המון אנרגיות חיוביות שלא נותנות לי להפסיק לשיר. אני יודע שבשביל שאני יעלה באחד הימיים על במות קטנות עם קהל מצומצם, אתרגש עד מאוד אך בשבילי זה יהיה חלום שהתגשם. נכון שיש המון תוכניות ריאליטי הפתוחות לפני ללכת ולהיבחן אצל השופטים הדגולים, ולשמוע את חוות דעתם, אבל יש חיסרון שיכול להוריד לי הכול והוא להגיע עם אמביציה ואנרגיה מטורפת למבחן ולא להתקבל.

דבר נוסף, שקיימת לפני בשביל להגיע ליום המיוחד ולעמוד על במות גדולות עם ים מעריצים שמחכים לשמוע את קולי. לא להפסיק לשיר וללכת לפיתוח קול שלוש פעמיים בשבוע, אני מאמין שאם אקפיד כמה חודשיים קולי ישתפר ואוכל באמת להוכיח לכל הסובבים אותי ומי שירצה לשמוע אותי שהקול שאני מוציא מהגרון בהחלט מיוחד שאין אותו לאף אחד. תראו את כל האומנים הגדולים והמצליחים כמה במות בערים שונות הם כבשו, סחפו את לב המעריצים וימשכו להצליח ולשיר בלי הפסקה.

לסיכום אומר שאני לא מצפה להגיע לזמרים הגדולים והמפורסמים, אלא רק להתארח עם אחד מחברי ולעלות על כמה במות בכל מיני מקומות. דבר זה ייתן לי את התעוזה לא להפסיק לשיר, ותמיד לדעת כי קיימת בפני אפשרות לשיר ואולי עם הזמן אנשים ייפנו אלי שירצו לארח אותי לאחד מהשירים שלהם.
אז אולי זה חלום ואולי זאת קלישאה, אבל מה שבטוח שהשירה אצלי זה בנשמה ולא אפסיק לשיר כל עוד ביכולתי.