כיצד להתחיל לקדם אתר

אם גם אתם בעל עסק או מתעניינים בתחום ה SEO ורוצים לנסות לקדם אתר בכוחות עצמכם במנוע החיפוש של גוגל ישראל המאמר הבא יעניין אותכם מאוד.

אז מאיפה מתחילים?!

ראשית, אופטמיזציה. עליכם לבצע מחקר מילות מפתח, ודאי עכשיו אתם שואלים את עצמכם מה זה בכלל? מחקר מילות מפתח מסייע לגוגל להבין באיזה תחום אתם עוסקים ובאלו ביטויים אתם רוצים להופיע בדף ראשון. על מנת, לבצע מחקר בצורה מקוצעית רצוי שתכירו את הכלי של גוגל adwords. כלי מאוד ידדותי ונוח להקליד מספר ביטויים ולקבל ידע של כמות מחפשים. למשל אם אתם, עוסקים בתחום ייצור שקיות אז אתם תרשמו את הביטוי הראשי שקיות, ייצור שקיות, שקיות להדפסה וכן הלאה. לפי הכלי של גוגל תוכלו לדעת מידע על כמות האנשים המחפשים כל ביטוי. שימו לב!
ככל שמספר החיפושים גבוהה יותר, כך הביטוי משמעותי יותר ולכן תהינה תחרות גדולה להיכנס לדף הראשון

שנית, לאחר שכבר אתם יודעים באלו ביטויים אתם רוצים להופיע, הגיע השלב להכניס את זה בכותרת ה TITLEL ו Discrpstion שפירושם כותרת והתיאור של העסק.

יש להדגיש, כאשר אתם רושמים טייטל ודיסקרפשין אתם דואגים שמילות המפתח שבחרתם יופעו קודם כל בטייטל הביטוי הראשי ובדיסקרפשין את שאר הביטויים. שימו לב! שזה קריא ומתאים לטקסט שאתם רושמים ולא סתם מכניסים ביטויים.

שלב הבא, רצוי לדאוג לטקסט בדף הבית, חשוב שהטקסט יהיה קריא, ענייני ונעים לקרוא , מתוך הטקסט גם שם אתם מכניסים את הביטוי המרכזי שתרצו לקדם לדף ראשי. שאר הביטויים תוכלו לקדם לדפים פנימיים. דבר נוסף שחשוב מאוד טלפון ליצרת קשר, רצוי שיהיה מתחת לטקסט מודגש שגולש שיכנס לא יצטרך לחפש איפה המספר.
לאחר שסיימתם עם הטקסט, תדאגו להוציא הרבה קישורים פנימיים מדפים רלוונטים, זאת אומרת אם הביטוי המרכזי בדף ראשון וביטוי נוסף בדף פנימי הוציאו קישור מדף לדף. זאת בשביל שהגולש ירגיש נינוח ויוכל לעבור מעמוד לעמוד ולא לנטוש את האתר במהרה.

עוד דבר שמהווה פרמטר גדול בקידום וכיום הוא מאוד חזק זה רשתות חברתיות שהמובילים מבינהם אלו הם פייסבוק וגוגל פלוס. במידה ויש לכם דף עיסקי בפייסבוק, רצוי להכניס לאתר עם אלמנט שגולש נכנס יעשה לייק. כך תוכלו לחשוף את הדף ולהגדיל את כמות הלייקים.

לסיכום:
כל ההסבר שהרחבתי והדגשתי נקרא אופטימיזציה מבנה לאתר. הייררכיה מאוד חשובה לעבוד בצורה מקצועית ונכונה ולא לדלג על שום שלב.

כיצד ממשיכים שהאתר התקדם נדבר במאמר הבא…